Creative digital agency
Menu

Náš přístup

 

Našim cílem je plnit marketingové cíle našich klientů pomocí našich nadstandardně kvalitních služeb, inovativním přístupem a využíváním nejmodernějších technologií a postupů.

Vše provádíme s cílem získat co největší počet konverzí a podpořit maximálně kladné vnímání značky klienta.

Máme 19 let zkušeností, které jsme získali realizací již více než 400 internetových projektů pro významné české i zahraniční klienty.

Je pro nás důležité, že náš tým je tvořen lidmi, kteří sdílejí stejné životní postoje, protože ty se pak odrážejí i v naší práci. Především je to čestnost a poctivost, aktivní přístup k životu a ochrana přírody.

Ze svých úspěchů se těšíme a z případných chyb se vždy snažíme poučit.

KREATIVNÍ PŘÍSTUP
pro nás znamená 
HLEDÁNÍ nejefektivnějších cest k dosažení cílů klienta

 

Používáme moderní programové vybavení, a to jak pro návrhy a realizace projektů, tak i pro efektivní řízení našeho týmu. Jako systémový základ pro naše řešení používáme open source systémy, což nám i klientům přináší značné výhody. Tyto systémy jsou multijazyčné, zaručují neustálý rozvoj, nabízejí tisíce hotových modulů a snižují cenu hotového díla.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhu, realizace, správy a propagace webových prezentací, internetových obchodů, facebookových, mobilních a webových aplikací. Každé naše řešení realizujeme na míru individuálním potřebám klienta a vždy se snažíme rozvinout dlouhodobou a efektivní spolupráci. Ve své práci dáváme přednost kvalitě před kvantitou realizovaných zakázek.

Našimi klienty jsou především významné české společnosti, ale realizujeme projekty i pro zahraniční klienty.

Děkujeme všem našim klientům za projevenou důvěru a spolupráci s námi.

 

Petr Křížek creative director

Chci nezávaznou nabídku nebo osobní schůzku

Vyplňte prosím tento jednoduchý formulář a ihned obdržíte naši prezentaci v PDF a do druhého dne vás budeme kontaktovat a vypracujeme vám nezávaznou nabídku nebo se dohodneme na osobní schůzce.