Creative digital agency
Menu

Tvorba webových stránek

V našem kreativním studiu máte záruku, že za své peníze získáte to nejlepší. Každou část návrhu a realizace webových stránek má v našem studiu na starosti odborník na danou činnost.

 

Splnění vašich obchodních cílů je to hlavní

Pomůžeme vám stanovit obchodní cíle webu a vymyslíme pro vás takové řešení, které tyto cíle splní. Po celou dobu s vámi bude ve spojení náš obchodní manažer a celý vývoj webu budete moci sledovat na neveřejné internetové adrese.

Petr Křížek

Návrh celkové strategie

Od nás očekávejte komplexní návrh prezentace na internetu s řadou originálních nápadů. Náš návrh zahrnuje i různé způsoby upoutání pozornosti, získání kontaktu, vybudování důvěry mezi vámi a potenciálním zákazníkem a následné dokončení úspěšného obchodu a péče o zákazníka.

Jiří Nachlinger

Design návrh moderního řešení

Naše designy jsou originální, propracované a vždy navržené tak, aby se uživatel na webu dobře orientoval a byl naveden potřebnou cestou do cílového bodu. Nabízíme také responsive design, který zajišťuje automatické zmenšení designu pro tablety a smartphony.

Jakub Haase

Kódujeme moderně

Při kódování využíváme nejmodernější technologie, které nám umožňují používat netradiční funkce, jež zjednodušují uživatelům získání potřebných informací. Kódujeme v HTML 5 / CSS 3 a využíváme řadu dalších technologií.

Pavel Bobek

Administrace pro snadnou aktualizaci

Webové stránky napojíme na administrační systém Joomla, který má snadné a přehledné ovládání a je odzkoušen miliony uživatelů po celém světě. Systém je multijazyčný a na jeho neustálém vývoji se podílejí stovky programátorů z celého světa.

Pavel Jartym

Texty a SEO připravíme sami

Sami připravíme texty, vymyslíme hesla a titulky stránek tak, aby byly pro zákazníky poutavé. U dodaných textů upravíme stylistiku a zkontrolujeme gramatiku. Všechny texty vyladíme tak, aby byly pro uživatele zajímavé a přínosné.

test

Pořádně vše otestujeme

Před spuštěním web otestujeme jeho použitelnost, přístupnost, rychlost a funkčnost. Správné zobrazení otestujeme ve všech používaných prohlížečích, na tabletu, smarthonu i iPadu.

hr

Spuštěním webu to teprve začíná

Webhosting zajistíme na vlastním velice výkonném serveru DELL, který je určen výhradně pro naše klienty. Dosažení cílů budeme moci sami sledovat na statistikách návštěvnosti. Naše odezva na případné další požadavky je rychlá. Pro váš web zajistíme potřebnou návštěvnost pomocí tvorby dalšího obsahu, PPC kampaněmi, e-mail marketingem a efektivním využitím sociálních sítí.

Chci nezávaznou nabídku nebo osobní schůzku

Vyplňte prosím tento jednoduchý formulář a ihned obdržíte naši prezentaci v PDF a do druhého dne vás budeme kontaktovat a vypracujeme vám nezávaznou nabídku nebo se dohodneme na osobní schůzce.