Creative digital agency
Menu

Správa webů, webhosting

Jsme zde pro vás a jsme vám vždy k dispozici. Naše reakční doba je krátká a požadované úpravy budou hotové vždy včas.

Pro naše klienty zajišťujeme dlouhodobou správu webových stránek, internetových obchodů i dalších specializovaných webových projektů.

Každý náš klient může provádět aktualizaci svého webu prostřednictvím publikačního systému, ale pokud má zájem, můžeme jakékoliv úpravy a změny na webu provést i přímo my. 

Samozřejmě provádíme také technickou správu webů a e-shopů a jejich rozšiřování o nové moduly a funkce, modernizaci designu a zvyšování konverzí.

Provozujeme vlastní webhostingový a velice výkonný server značky DELL. Server je umístěn ve VIP serverovně spol. Casablanca.

O bezproblémový provoz a nepřetržitý dohled nad serverem se nám stará profesionální společnost BUSINESS COMMUNICATION. Vlastní webhostingový server nám umožňuje nabízet našim klientům kvalitnější webhosting, než který mohou získat u jiných společností. Tím našim klientům zajistíme konkurenční výhodu, která přispěje k úspěchu jejich webových stránek a e-shopů.

Provoz vlastního serveru nám dává také možnost zcela individuálního nastavení webhostingu přesně na míru pro každého klienta.

 

nastaveni-emailNastavení pro e-maily

Chci nezávaznou nabídku nebo osobní schůzku

Vyplňte prosím tento jednoduchý formulář a ihned obdržíte naši prezentaci v PDF a do druhého dne vás budeme kontaktovat a vypracujeme vám nezávaznou nabídku nebo se dohodneme na osobní schůzce.