Creative digital agency
Menu

Teambulding Náchod

Tradiční tmelící akce týmu Bluesystem proběhla na přelomu října a listopadu v pohraničním městě Náchod.

teambulding-nachod-2013-1

V pracovní části jsme si vyměnili zkušenosti z jednotlivých specializací oblasti marketingu, propagace, SEO a webových trendů, diskutovali o vývoji společnosti Blue System a jejím směřování v roce 2014 a debatovali nad celou řadou inovací a proaktivním přístupu a rozšiřování služeb pro naše klienty.

teambulding-nachod-2013-2

Ačkoli se pracovní část akce nesla v pohodovém duchu a přátelské atmosféře, přišel i čas na relaxaci v hotelovém wellness se saunou, bazénem, vířivkou a masážemi. A protože nejsme povaleči a nestačí nám krásný pohled na celý Náchod z oken hotelové restaurace, vyrazili jsme následující den po snídani na nedalekou Jiráskovu chatu a pak pokračovali k linii předválečného opevnění a užili si individuální prohlídku podzemí.

Nabiti novými poznatky, zážitky a odpočatí, jsme zas v plné síle připraveni čelit novým výzvám a projektům které nás čekají v roce 2014.

Pavel Nutil

Díky znalosti systémů Joomla, WP, Prestashop, Copilot a grafických programů Adobe, spravuji a připravuji pro naše klienty obsahy webových prezentací, newslettery a testuji webové stránky.

Internetová stránka: www.bluesystem.cz/cz/o-nas/nas-tym/pavel-nutil