Creative digital agency
Menu

Teambuilding Malá Skála

První letošní teambuilding se nesl ve znamení očekávání.

Vzhledem k tomu, že naše společnost se neustále vyvíjí, rozrostl se i počet našich zaměstnanců, a tak mělo být i na tradičním teambuldingu poměrně živo. Nakonec jsme se ale opět sešli v tradičním počtu a naše řady se rozrostly pouze o jednoho nového kmenového člena, kterým je naše SEO a copywriting posila Pavel Jartym. Ostatní byli schváceni nemocí či rodinnými záležitostmi.

teambuilding-mala-skala-2014-2

Další velké očekávání bylo z místa konání, které se protentokrát zcela vymykalo ze zaběhnutých kolejí předchozích akcí. Poprvé jsme nejeli do wellnes hotelu, ale do kempu na Malé Skále a pod stany. Počasí druhého dne ráno nám zrovna dvakrát nepřálo, a tak původní plán se sjížděním Jizery padl a my se vydali do okolí po svých. Výšlap na Pantheon a hrad Frýdštejn jsem přerušili v podhradí příjemným obědem s probráním nejdůležitějších změn v oblasti zlepšení našich služeb klientům a poté jsme se v pokračujícím hovoru vydali mírným obloukem zpět na Malou Skálu. Patnáctikilometrovou procházku všichni bez úhony přežili a následující večer u ohně tak prožili v plném zdraví.

teambuilding-mala-skala-2014-1

Přestože vládly jisté obavy o průběh akce a hlavně pohodlí, dopadl teambulding dobře a krom nezbytné relaxace jsem stihli tradičně probrat i všechny novinky z jednotlivých oborů naší činnosti, doladili drobnosti v pracovní metodice a seznámili se s velkými projekty, které nás čekají a výhledem na následující měsíce.

Pavel Nutil

Díky znalosti systémů Joomla, WP, Prestashop, Copilot a grafických programů Adobe, spravuji a připravuji pro naše klienty obsahy webových prezentací, newslettery a testuji webové stránky.

Internetová stránka: www.bluesystem.cz/cz/o-nas/nas-tym/pavel-nutil
Více z této kategorie: « Teambulding Náchod